Szanowni Państwo,

po wspólnych uzgodnieniach informuję, że zajęcia seminarium edytorstwa specjalistycznego, kończące ubiegłoroczną edycję podyplomowych studiów edytorstwa, odbędą się w następujących terminach:

23.01 od godz. 10.00 do 15.00
24.01 od godz. 10.00 do 15.00
30.01 od godz. 10.00 do 15.00
31.01 od godz. 10.00 do 11.30

Podczas zajęć będziecie Państwo jednocześnie brać udział w spotkaniu w Teams oraz łączyćsię zdalnie z komputerami w sali 326. Dlatego z Państwa strony niezbędne jest łącze internetowe o odpowiednio dużej przepustowości. Nie może to być „internet z komórki” czy publiczny punkt dostępowy WiFi.

Wszystkie zalecenia sprzętowe i systemowe w odniesieniu do kształcenia zdalnego zostały opisane w dokumencie „Wymagania sprzętowe i systemowe Microsoft Office 365 dla instytucji edukacyjnych”. Ponadto przed zajęciami na komputerach domowych proszę zainstalować program TeamViewer.


  Editing & Publishing
  Polish Philology
  Adam Mickiewicz
  University

Edycja sejmowa dzieł Jana Kochanowskiego

Logowanie

Serwer plików edytorów

UWAGA: Ze względu na wzmożone korzystanie z serwera w dydaktyce zdalnej, dostęp do danych został zabezpieczony protokołem HTTPS. Dlatego przed stroną logowania może pojawić się komunikat o zagrożeniu dotyczącym niezaufanego certyfikatu firmy QNAP. Proszę zaakceptować ten wyjątek, a jeszcze lepiej – dodać i zapisać certyfikat QNAP.

Polecane publikacje