proszę o zapoznanie się z ofertą stażów w ramach RiverWood Mentorship Program. Poniżej zamieszczam obszerniejszą informację przekazaną nam listownie.

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Krzak-Weiss

Zachęcam do zainteresowania i rozpropagowania wśród studentów Państwa uczelni informacji o programie stażowym RiverWood Mentorship Program, organizowanym przez jedną z największych w Poznaniu grup agencji marketingowych – RiverWood.
W jego ramach poszukujemy (podczas całorocznego, ciągłego naboru) stażystów do działów Kreacji (grafików i copywriterów), IT, Client Service: BTL i Digital oraz New Business.
Każdy stażysta będzie mógł skorzystać z opieki dedykowanego mentora i regularnej (przez okres, 1, 3 lub 6 miesięcy) wypłaty.
Wszystkie dodatkowe informacje i materiały promocyjne znajdą Państwo w załącznikach:

W razie pytań, służę pomocą. Pozdrawiam serdecznie,

Karolina Kulig

Communication Manager