z przyjemnością informuję, że do firm przyjmujących Państwa na praktyki dołączyła kolejna - Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Błażeja 10 J/1, 61-608 Poznań, tel./faks: 61 653 64 30, www.oficynamm.pl). Wydawnictwo to specjalizuje się w publikacjach z zakresu prawa oświatowego. Wydaje m.in. miesięczniki skierowane do dyrektorów szkół, dyrektorów przedszkoli, nauczycieli i pedagogów, a także e-booki i książki metodyczne. W ramach praktyk przewidziane jest robienie korekty artykułów, pisanie krótkich tekstów informacyjnych (np. na stronę internetową) oraz pomoc przy innych pracach redakcyjnych. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie krótkiego listu motywacyjnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Katarzyna Krzak-Weiss