informuję, że wraz z początkiem semestru letniego uległ zmianie sposób rozliczania praktyk zawodowych. Nowe, obowiązujące odtąd ustalenia oraz dokumenty znajdziecie Państwo na stronie Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej. Z uwagi na spore różnice między obecnymi, a dotąd przyjętymi zasadami wszystkie osoby, które w najbliższym czasie planują odbycie praktyk proszę uprzejmie o kontakt, a najlepiej przybycie na moje konsultacje (poniedziałki od 11.00 do 13.00 i środy od 13.00 do 15.00; pok. 305).

Katarzyna Krzak-Weiss