Szanowni Państwo,

studentom zaocznym i podyplomowym podaję niżej cały mój sobotnio-niedzielny plan zajęć, aż do końca bieżącego roku akademickiego. Jeśli chcecie Państwo dokończyć projekt, to nie musicie się wcześniej anonsować. Proszę jednak potwierdzić przed zjazdem telefonicznie bądź e-mailem chęć skonsultowania się po zajęciach.

Czytaj więcej: Dyżury w czasie sobotnio-niedzielnych zjazdów w II semestrze

Szanowni Państwo,


by dać Państwu więcej czasu do namysłu informuję, że w najbliższym roku akademickim 2017/2018 otwieram seminarium magisterskie pod tytułem „W kręgu książki”. Wszystkich zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt e-mailowy.


Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Krzak-Weiss

Szanowni Państwo,

zgodnie z porozumieniem Ośrodka Wsparcia Kształcenie na Odległość z władzami dziekańskimi Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej sala komputerowa 01 w Collegium Maius może być wykorzystana do szkoleń e-learningowych oraz pracy własnej studentów przygotowujących projekty ze składu komputerowego wydawnictw, grafiki komputerowej oraz publikacji elektronicznych (ze względu na sprzęt i oprogramowanie DTP). Dlatego informuję, że opiekę nad salą w roku akademickim 2017/2018 sprawuje dwoje studentów: pani Weronika Ignaciuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 693770947) oraz pan Mateusz Prętki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 783476059).

Bogdan Hojdis

Polecane publikacje

(Aby zobaczyć zawartość, proszę wyłączyć blokowanie reklam na tej stronie).