Szanowni Państwo,

w czasie sesji zimowej konsultację odbędę 6.02 od 10.00 do 12.00. W kolejny poniedziałek, jak również obie środy będę nieobecna, ale w sytuacjach wymagających mej pomocy proszę o kontakt e-mailowy.

Łączę pozdrowienia,

Katarzyna Krzak-Weiss

Szanowni Państwo,

informuję, że w czasie sesji zimowej zmieniam i zwiększam liczbę godzin konsultacji. Będę do Państwa dyspozycji w poniedziałki od godz. 10.00 do 13.00 oraz we środy od godziny 13.30 do 15.00. W czasie konsultacji będę w sali 326, możecie zatem Państwo w tym czasie korzystać z komputerów i pracować nad projektami zaliczeniowymi.

Bogdan Hojdis

Szanowni Państwo,

jako że nie mam jeszcze możliwości wpisania ocen, tą drogę informuję, że wszyscy słuchacze podyplomowych studiów edytorstwa, którzy przystapili do egzaminu ze wstępu do edytorstwa oraz redakcji technicznej zdali ten sprawdzian wiedzy. Szczegóły na zajęciach.

Gratuluję i pozdrawiam, Bogdan Hojdis

Szanowni Państwo,

 

infomujemy, że w związku z nieprzekroczeniem limitu miejsc, jaki zaplanowaliśmy na specjalności wydawniczej, nie przewidujemy dalszych etapów rekrutacji. Oznacza to, że przyjmujemy wszystkich, którzy zadeklarowali chęć wyboru naszej specjalności.

 

Gratulujemy serdecznie! I do zobaczenia na zajęciach!

 

Pracownicy Zakładu Nauk Pomocniczych i Edytorstwa

Polecane publikacje

(Aby zobaczyć zawartość, proszę wyłączyć blokowanie reklam na tej stronie).