zgodnie z porozumieniem Ośrodka Wsparcia Kształcenie na Odległość z władzami dziekańskimi Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej sala komputerowa 01 w Collegium Maius może być wykorzystana do szkoleń e-learningowych oraz pracy własnej studentów przygotowujących projekty ze składu komputerowego wydawnictw, grafiki komputerowej oraz publikacji elektronicznych (ze względu na sprzęt i oprogramowanie DTP). Dlatego informuję, że opiekę nad salą w roku akademickim 2017/2018 sprawuje dwoje studentów: pani Anna Dorosz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 601900165).

Bogdan Hojdis