Szanowni Państwo,

jako że egzaminu z podstaw edytorstwa nie zdało jeszcze siedem osób, przypominam, iż jestem jeszcze na środowych dyżurach w godzinach od 12.00 do 15.00 trzykrotnie: 28 czerwca, 5 lipca i 12 lipca. (Po ostatnim dyżurze mogę już tylko wyznaczyć termin poprawkowy we wrześniu). W czerwcu i w lipcu możliwe jest również podwyższenie pozytywnej acz niesatysfakcjonującej oceny.

Pozdrawiam, Bogdan Hojdis

Szanowni Państwo,

informujemy, że dr hab. Katarzyna Krzak od najbliższego poniedziałku włącznie do 7 lipca jest do Państwa dyspozycji tylko w środy od 11.00 do 15.00. Od 10 lipca do końca sierpnia jest na urlopie i wszystkich zainteresowanych konsultacjami (zwłaszcza w celu rozliczenia praktyk) prosimy o jego uwzględnienie.

Natomiast dr hab. Bogdan Hojdis w czasie sesji letniej będzie dyżurował tylko w środy w godz. 12.00-15.00. Po 15 lipca także rozpoczyna okres urlopowy.

Pozdrawiamy serdecznie, Katarzyna Krzak-Weiss, Bogdan Hojdis

Szanowni Państwo,


by dać Państwu więcej czasu do namysłu informuję, że w najbliższym roku akademickim 2017/2018 otwieram seminarium magisterskie pod tytułem W kręgu książki. Wszystkich zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt e-mailowy.


Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Krzak-Weiss

Polecamy