by dać Państwu więcej czasu do namysłu informuję, że w najbliższym roku akademickim 2017/2018 otwieram seminarium magisterskie pod tytułem W kręgu książki. Wszystkich zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt e-mailowy.

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Krzak-Weiss

zgodnie z porozumieniem Ośrodka Wsparcia Kształcenie na Odległość z władzami dziekańskimi Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej sala komputerowa 01 w Collegium Maius może być wykorzystana do szkoleń e-learningowych oraz pracy własnej studentów przygotowujących projekty ze składu komputerowego wydawnictw, grafiki komputerowej oraz publikacji elektronicznych (ze względu na sprzęt i oprogramowanie DTP). Dlatego informuję, że opiekę nad salą w roku akademickim 2017/2018 sprawuje dwoje studentów: pani Weronika Ignaciuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 693770947) oraz pan Mateusz Prętki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 783476059).

Bogdan Hojdis

przekazuję informacje nadesłaną przez panią Monikę Kubiaczyk, dotyczącą cyklu wykładów "Książka do zrobienia - autorsko, graficznie, poligraficznie". Są to wykłady otwarte, organizowane przez Arctic Paper Polska i D2D.pl. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Poznaniu 2 marca br. od godz. 16.00 do 20.00 na SWPS (w School of Form; ul. Głogowska 18, MTP, I p.). Więcej informacji na stronie Arctic Paper Polska.

Bogdan Hojdis