oto lista studentów I roku 2-letnich studiów magisterskich przyjętych na specjalizację edytorstwo naukowe w roku akademickim 2017/2018:

1.    Bąk Julia
2.    Brzezińska Marta
3.    Bukowiecka Olga
4.    Burnagiel Karolina
5.    Drąg Franciszek
6.    Kaczmarczyk Paweł
7.    Król Karolina
  8.    Krzesińska Agnieszka
  9.    Majchrzak Natalia
10.    Manyś Joanna
11.    Okupnik Katarzyna
12.    Palińska Izabela
13.    Pruszyńska Julia
14.    Schulz Victoria

Cieszymy się, że możemy powitać Państwa w gronie edytorów i przypominamy, że zajęcia rozpoczynają się od poniedziałku 16.10 br., zgodnie z planem studiów magisterskich.

Kierownik Zakładu Nauk Pomocniczych i Edytorstwa
dr hab. Katarzyna Krzak-Weiss

Poznań, 13 października 2017 r.

by dać Państwu więcej czasu do namysłu informuję, że w najbliższym roku akademickim 2017/2018 otwieram seminarium magisterskie pod tytułem W kręgu książki. Wszystkich zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt e-mailowy.

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Krzak-Weiss

zgodnie z porozumieniem Ośrodka Wsparcia Kształcenie na Odległość z władzami dziekańskimi Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej sala komputerowa 01 w Collegium Maius może być wykorzystana do szkoleń e-learningowych oraz pracy własnej studentów przygotowujących projekty ze składu komputerowego wydawnictw, grafiki komputerowej oraz publikacji elektronicznych (ze względu na sprzęt i oprogramowanie DTP). Dlatego informuję, że opiekę nad salą od marca br. sprawuje pan Mateusz Prętki, z którym proszę kontaktowć się listownie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (783476059).

Bogdan Hojdis